You are currently viewing Konkurs wielkanocny rozstrzygnięty.

Konkurs wielkanocny rozstrzygnięty.

W piątek 15 marca zakończył się szkolny konkurs na „Ozdobę wielkanocną”.

Konkurs miał na celu pielęgnowanie tradycji wielkanocnych, stworzenie możliwości prezentacji ozdób, a zarazem rozwijanie aktywności twórczej i wrażliwości estetycznej wśród młodych ludzi. Każdy biorący udział w konkursie miał za zadanie  wykonać ozdobę wielkanocną.

Na konkurs wpłynęło wiele różnych prac nawiązujących do tradycji Świąt Wielkiej Nocy. Wśród nich znalazły się wielkanocne zające, baranki, kury i kurczaki, stroiki, ozdobione jajka, palmy i koszyczki z wielkanocnymi różnościami.

Nad organizacją i przeprowadzeniem konkursu czuwały wychowawczynie klasy I i II: Bożena Kiraga, Bernarda Wasiak oraz Monika Dąbrowska.

Wszystkie prace były bardzo interesujące i w różnorodny sposób obrazowały tematykę konkursu.

Laureatom wręczono dyplomy wraz z nagrodami, które ufundowała Rada Rodziców. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i symboliczne upominki.

Prace konkursowe zostały przekazane na Kiermasz wielkanocny organizowany przez  nauczycieli i uczniów ZSP w Jedlni oraz Radę Rodziców . Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby dzieci i młodzieży ze szkoły w Jedlni.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Organizatorzy