You are currently viewing ,,Dla  mamy  dla  taty  życzenia  i  kwiaty’’

,,Dla mamy dla taty życzenia i kwiaty’’

Maj i czerwiec to miesiące, w których obchodzone są rodzinne święta.

Z tej właśnie okazji 23 maja 2024 roku dzieci z klasy 1 uroczyście obchodziły „Dzień Mamy i Taty” zwanym Dniem Rodziny. Jest to dzień szczególny, dlatego był bardzo ważnym wydarzeniem w naszej klasie. Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka.

Tego dnia sala gimnastyczna stała się sceną, na której dzieci zaprezentowały przedstawienie  ,,Robot Bingo’’. Następnie zaprosiły swoich rodziców do wysłuchania przygotowanego dla nic ,,Koncertu życzeń’’ wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązania, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. Były wiersze, piosenki, układy taneczne i życzenia płynące prosto z małych, ale gorących serc. Po zakończeniu części artystycznej rodzice otrzymali laurki – kwiaty, upominki, słodkie buziaki oraz najserdeczniejsze życzenia płynące z małych serduszek swoich dzieci.

Uczniowie klasy I pięknym występem udowodnili, jak bardzo kochają swoich rodziców których po występach zaprosili na słodki poczęstunek.

Tekst Bernarda Wasiak