You are currently viewing Odkrywanie magii jesiennych dni na farmie dyni.

Odkrywanie magii jesiennych dni na farmie dyni.

Jesień to czas, kiedy natura przekształca się i przybiera najpiękniejsze barwy. Jednym z bardzo urokliwych miejsc do odwiedzenia w tym okresie jest bez wątpienia farma dyni.

Kiedy pierwsze liście zaczynały zmieniać kolory a temperatura spadła nieznacznie spadła, grupy przedszkolne wyjechały na  farmę dyni. Dzieci mogły odkryć tajemnice natury, zanurzyć się w jesienne kolory i zapachy.

Podziwiały nie tylko tradycyjne pomarańczowe jadalne odmiany dyni, ale także dekoracyjne o różnych kształtach i rozmiarach. Ten prawdziwy festiwal kolorów zachwycił zarówno dzieci jak i dorosłych.

Przedszkolaki nie tylko przebywały na dyniowym polu, poznawały zasady uprawy roślin, ale  korzystały z licznych atrakcji: huśtawek, zjeżdżalni, czy trampolin. Było to idealne miejsce do spędzenia aktywnego dnia na świeżym powietrzu.

Wizyta na farmie dyni była pełną przygód, smaków i edukacyjno – poznawczych doświadczeń podróżą w świat jesiennych cudów. To doskonała okazja, by docenić piękno jesieni i  jej różnorodność.

Nie tylko nasi podopieczni byli zadowoleni z wyjazdu,  nas wychowawców również zachwycił jesienny krajobraz.

Tekst: Aneta Wojdat.

Galeria zdjęć – klik.