You are currently viewing „Klasy 4  i 5  w Labiryncie pod Warszawą”.

„Klasy 4 i 5 w Labiryncie pod Warszawą”.

Dnia 10.10.2024 r. klasy 4 i 5 udały się do Milanówka-zagadkowego parku rozrywki. Towarzyszyli im opiekunowie: p.Justyna Grosiak, p. Łukasz Wrochna, p.Renata Pająk.

Park  to małe, kameralne miejsce.  Najważniejszą  jego atrakcją jest oczywiście Labirynt, a zabawa w nim polega nie tylko na dotarciu do samego środka i wyjściu, ale na rozwiązywaniu poukrywanych w różnych miejscach zadań o różnym stopniu trudności.

Najpierw uczniowie zostali  podzieleni  na dwie grupy klasowe, a następnie na dwuosobowe zespoły. W ramach rozgrzewki ,rozpoczęli poszukiwanie ukrytych słów i obiektów. Potem przyszedł czas na trudniejsze zadania. Były to zadania w ruchu związane z alfabetem zwierząt. Nie wszyscy zdołali odszukać  wszystkie pochowane artefakty.

2,5 godziny zabaw w Labiryncie szybko minęły, pogoda dopisała, uczniowie świetnie się bawili,  rywalizując ze sobą, ale też współpracując.

To był emocjonujący wyjazd.

Tekst: Renata Pająk