You are currently viewing Dzień Babci i Dziadka 2023.

Dzień Babci i Dziadka 2023.

W styczniowe zimowe dni wpisane są te, które wzbudzają wiele emocji. To oczywiście Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków,  to oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Dziadkowie umieją pocieszyć, są cierpliwi, rozumieją dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce przedszkolaki przygotowały  uroczystą akademię pod czujnym okiem swoich Pań. Takie spotkanie w naszym przedszkolu miało miejsce 20 stycznia 2023r. Dzieci zaprezentowały się w pięknych strojach. Recytowały wzruszające wiersze i śpiewały piosenki. Przedstawiły inscenizację wiersza „Rzepka” oraz  przygotowały układ taneczny. Dało się zauważyć na twarzach przybyłych gości radość i wzruszenie. Dziękujemy delegacji z Urzędu Gminy Pionki za obecność i słodkie upominki.

Babciom i Dziadziusiom życzymy 100 lat w zdrowiu i wiele radości ze wspólnych chwil spędzanych z wnukami.  Rodzicom naszych dzieci serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku.

Tekst: Aneta Wojdat

Zdjęcia: Hania Amerek