You are currently viewing ,,Cudownych Rodziców Mam’’ – Dzień Mamy i Taty w klasie III.

,,Cudownych Rodziców Mam’’ – Dzień Mamy i Taty w klasie III.

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku. To czas, kiedy dzieci mają okazję podziękować swoim rodzicom za życie, za miłość i za opiekę.

Uczniowie klasy III postanowili również wraz z wychowawczynią Bernardą Wasiak uczcić to święto, dlatego też 7 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

W pięknej scenerii bajkowej ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków’’ dzieci poprzez piosenki, tańce i wiersze wyrazili Kochanym Rodzicom swoją wdzięczność za ich miłość, troskę i czas, który im poświęcają. Po występach dzieci wręczyły swoim najbliższym upominki oraz zaprosiły rodziców na słodki poczęstunek.

Wzruszenia, radosne i uśmiechnięte twarze naszych wspaniałych gości kolejny raz pokazały nam wszystkim, jak ważne i wartościowe są takie spotkania i wspólne chwile z rodziną. Prawdą jest, że „Radości życia rodzinnego są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest bezcenna”.

Tekst: Bernarda Wasiak

Zdjęcia: Bartłomiej Lipski