You are currently viewing Uroczystość zakończenia roku przedszkolnego.

Uroczystość zakończenia roku przedszkolnego.

 “Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, 

wtedy dopiero wszystko się zaczyna”.

Ks. Jan Twardowski

19 czerwca 2024 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków.

W wielu placówkach recytuje się piękne wiersze i śpiewa piosenki na pożegnanie, a u nas – w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jedlni – miała miejsce Wielka Gala Oscarowa. Swoje talenty i umiejętności prezentowały dzieci z grup “Tygryski” i “Sówki”, które żegnają się z przedszkolem i od września zaczną edukację w szkole. Każdy przedszkolak mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda!  Wydarzenie to miało niezwykle uroczystą oprawę. Za  sprawą czerwonego dywanu, wyjątkowej dekoracji, wręczenia popularnych statuetek Oscarów, można się  było poczuć jak gwiazda. Gala była pełna emocji, wzruszeń  nie tylko dzięki przyznawanym Oscarom, lecz także części artystycznej. Grupy przedszkolne zachwyciły zarówno fantastycznymi występami, jaki i odpowiednio dobranymi strojami. 

Po gali i występach przyszedł moment na pożegnanie 6-latków przez ich młodsze koleżanki i kolegów z grupy “Pszczółki”. Dzieci zaprezentowały układ choreograficzny “Tango”, który skradł serca widzów.

Pan Dyrektor podziękował dzieciom za miniony rok wytężonej pracy, nauki i wspólnej zabawy oraz życzył im bezpiecznych wakacji, a naszym absolwentom wielu sukcesów w szkole.

Tekst: Natalia Sekuła