Шановні студенти!
Нам хотілося б дізнатися вашу думку про виховно-профілактичні заходи, які проводяться в нашій школі. Розміщена вами інформація допоможе покращити роботу нашої школи. Просимо чесних відповідей. Опитування анонімне.
![You are currently viewing Просвітницько-профілактична програма. Опитування для українських дітей.](https://jedlnia.edu.pl/wp-content/uploads/2018/05/ogloszenie.png)
Шановні студенти!
Нам хотілося б дізнатися вашу думку про виховно-профілактичні заходи, які проводяться в нашій школі. Розміщена вами інформація допоможе покращити роботу нашої школи. Просимо чесних відповідей. Опитування анонімне.